Aprendere Skolor – Huvudkontor

Claudia Lindström – VD
claudia.lindstrom@aprendere.se
08-400 289 01

Anne Söderström – Skolchef
anne.soderstrom@aprendere.se
08-400 289 60

Martin Blomqvist – Biträdande skolchef
martin.blomqvist@aprendere.se
08-400 510 10

Stefan Andersson – IT-chef
stefan.andersson@aprendere.se

Kent Olsson – Ekonomichef
kent.olsson@aprendere.se
08-400 510 11

Michaela Berglund – Löneadministratör/personal
michaela.berglund@aprendere.se

Justyna Buza  – Redovisningsekonom
justyna.buza@aprendere.se

Heléne Atterday – Marknadsansvarig
helene.atterday@aprendere.se
072-401 45 14

Therese Nilsson – Marknad- och kommunikationskoordinator
therese.nilsson@aprendere.se
08-400 289 78

Suhel Juma – Controller/Skolintendent
suhel.juma@aprendere.se

Nicklas Svensk – Verksamhetsutvecklare
nicklas.svensk@aprendere.se
078-400 289 30