Aprendere Skolor – Huvudkontor

Claudia Lindström – VD
claudia.lindstrom@aprendere.se
08-400 289 01

Anne Söderström – Skolchef
anne.soderstrom@aprendere.se
08-400 289 60

Stefan Andersson – IT-chef
stefan.andersson@aprendere.se

Michaela Ernfors – Ekonomichef
michaela.ernfors@aprendere.se
08-400 289 03

Michaela Berglund – Löneadministratör/personal
michaela.berglund@aprendere.se

Justyna Buza  – Ekonomiassistent
justyna.buza@aprendere.se

Therese Nilsson – Marknad- och kommunikationskoordinator
therese.nilsson@aprendere.se
08-400 289 78

Suhel Juma – Controller/Skolintendent
suhel.juma@aprendere.se